Способи доставки

   -  Самовивіз


    - Нова Пошта - при купівлі одночасно 2-ох позицій (вартістю кожна не менше 400 грн) - БЕЗКОШТОВНО!

    (При відправці післяплатою одержувач додатково сплачує комісію НП за відправку грошей назад. Комісія НП становить 20 грн + 2% від суми післяплати)

 

Способи оплати

- Оплата на карту Приватбанку (оплата повної суми за товар на карту ПриватБанку.)


- Накладений платіж (за передоплатою 100 грн) - без передоплати ми НЕ відправляємо. - (Заставна сума береться як гарантія того, що ви прийдете за посилкою. Застава віднімається від суми товару (сума накладеного платежу буде менше на 100 грн). Весь товар перед відправкою проходить перевірку на відсутність шлюбу. У разі відмови від посилки заставна сума не повертається , нею ми оплачуємо послуги транспортної компанії з перевезення товару.)


- Оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay (онлайн оплата без дзвінка менеджера) - (Онлайн оплата повної суми за товар без дзвінка менеджера.)

 

- Оплата частинами - ПриватБанку - (Розстрочка на товар на 2 або 3 місяці. Необхідно мати карту Універсальна від Приватбанку і суму в розмірі першого платежу на рахунку. ВАЖЛИВО! Приватбанк дає посилання на оплату тільки один раз - в момент оформлення замовлення. Тому при виборі цього способу оплати - оплачуйте відразу, не потрібно чекати підтвердження, весь товар в наявності.)


- Готівкою (тільки при самовивозі з нашого магазину!) - (готівкою ви можете оплатити покупку тільки при заборі замовлення з нашого магазину)

 

Додаткові умови:

1. Покупець зобов'язаний перевірити товар при отриманні на відділенні транспортної компанії, щоб виключити пошкодження товару під час перевезення. Якщо товар не був оглянутий в відділенні, претензії з приводу пошкодження не приймаються.

2. Товар на замовлення бронюється за вами на 1 ДЕНЬ. Якщо вам потрібно більше часу на оплату - повідомте нам.

3. Розділ SALE і товари, оформлені в "Оплату частинами" від Приватбанку - в акції "Безкоштовна доставка від 2-ух позицій" не беруть участь.